Nasza oferta
wynajem długoterminowy
Wynajem długoterminowy daje możliwość korzystania z wypożyczonego pojazdu przez bardzo długi okres czasu. Z reguły jest to okres od dwóch do pięciu lat. Z tej opcji korzystają głównie firmy oraz Instytucje. Pozwala to na zwiększenie floty samochodowej o auto dowolnej marki i klasy. Nie ma przy tym konieczności dokonania zakupu na własność bądź w leasingu. Jest to znaczna oszczędność czasu (brak formalności związanych z zakupem bądź leasingiem) oraz pieniędzy (brak konieczności ponoszenia dużych wydatków).
Najważniejszą zaletą tej usługi są niskie i stałe koszty. Pozwala to na odpowiednie zaplanowanie budżetu bez jego nadmiernego nadwyrężania. Ponadto w przypadku chęci wymiany na nowszy model, nie muszą państwo zastanawiać się nad zbyciem dotychczasowego pojazdu. Po wygaśnięciu umowy możliwa jest zmiana modelu pojazdy. Kontynuacja usługi może być także realizowana na dotychczasowych warunkach bez kaucji i dodatkowych kosztów.
Indywidualnie rozpatrujemy każdy przypadek. Jesteśmy elastyczni i chętnie dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb i możliwości klientów. Chętnie pomagamy także przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania. Mając na uwadze państwa wskazania i wymagania.
Opel Astra
Kaucja zwrotna 500 zł
149 zł
brutto
Opel Astra
Kaucja zwrotna 500 zł
149 zł
brutto